top of page

Handling
a cvičení kojenců

Na kurzu se naučíte, jak správně zacházet s vaším miminkem při běžných denních aktivitách, tzv. handling. Handling znamená jakékoliv zacházení s miminkem. Jedná se o zvedání, nošení, chování v náruči, pokládání, přetáčení, přebalování, mytí, sprchování. Dále vám ukážeme jak si s dítětem správně hrát a co nedělat, abyste nenarušili jeho vývoj. Díky správné manipulaci a hře s miminkem podpoříte jeho vývoj až do dospělosti. Handling vám poskytne určitou míru komunikace mezi vámi a miminkem.

 

Pro koho je kurz určen?

- pro maminky a jejich miminko (i tatínci jsou vítáni)

 

Kurz je rozdělen do tří věkových kategorií:

Kurz A  6 týdnů - 3 měsíce

Kurz B  4 - 6 měsíců 

Kurz C  7 - 12 měsíců 

 

Podmínkou účasti na kurzu není absolvování kurzů v daném pořadí. Např. Na kurz B je možné se přihlásit i bez absolvování kurzu A. Samozřejmě nejlepší variantou je absolvovat kurzy v pořadí A, B, C.

 

Na kurzy se přihlašujte dle staří vašeho miminka. Kurz je rozdělen do dvou dnů vždy v časech od 16.30 do 18.30. Kurz může být zrušen v případě menšího počtu účastníků. O případném zrušení budete informováni minimálně 2 dny před zahájením kurzu a bude vám vrácena zaplacená částka za kurz.

Co si vzít s sebou?

- 5 kusů látkových plenek

- tužka nebo pero na poznámky

- vaše miminko :-)

 

Co zahrnuje cena kurzu?

- odborné vedení kurzu

- odborná skripta pro trénink na doma

 

Lektor - Mgr. Simona Wichrová

Kurzem vás provede fyzioterapeutka Mgr. Simona Wichrová, která se už přes 20 let věnuje dětské rehabilitaci. Vystudovala magisterský obor Fyzioterapie na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Má řadu odborných kurzů týkající se rehabilitace dětí a miminek:

 

- Basic Bobath kurz

- Baby Bobath kurz

- Prechtlovu metodu

- Vojtová reflexní stimulace

- Kinezitejping

- Refresh Bobath kurz

- DNS

- Kurz dětské nohy

- Kurz dětské nohy s DMO

 

Kurz můžete uhradit online. Lekce probíhají ve zdravotnickém zařízení, není tudíž vyžadován antigenní ani PCR test. Lekce budou probíhat i v případě omezení či uzavření služeb, jelikož jsme zdravotnické zařízení.

Rezervace

Rezervaci na kurz můžete uskutečnit        .

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel.: +420 737 212 840 nebo e-mailem na veronika.jirkova@gmail.com.

Těšíme se na Vás.

Mgr. Simona Wichrová

CB6A0B89-74C5-423C-A4CE-0F5DFCBE1A69.heic

FOTOGALERIE

bottom of page