top of page

MASÁŽE

Jakou si vyberete?

Klasická masáž

Klasická masáž zmírňuje únavu po fyzické ale i psychické zátěži, uvolňuje ztuhlé svaly a zbavuje organismus bolestí, které mohou být způsobeny špatnými pohybovými návyky, stereotypní prací nebo zvýšenou fyzickou aktivitou. 

Sportovní masáž

Sportovec je denňě vystavován velkému fyzickému i psychickému vypětí, které je na hranici metabolických i psychických možností.  Tento druh masáže sportovce připraví na sportovní výkon nebo naopak po zátěži zklidní organismus a urychlí proces regenerace měkkých tkání.

Masáž lávovými kameny

 Teplo lávových kamenů vyzařuje hluboko pod povrch kůže, dochází ke kvalitnímu prohřátí organismu a uvolnění ztuhlých svalů.

Na začátku procedury je provedena masáž nahřátým olejem, poté jsou aplikovány lávové kameny.

Medová masáž

Medová masáž v těle nastartuje ozdravné procesy, uvolní a zregeneruje celý organismus a díky speciálních maserských hmatů očistí pokožku a celkově ji prokrví. Tento druh masáže může zmírnit určité druhy alergií.
 

Baňkování

Baňkování je léčebnou metodou známou již od starověku. Baňky nejen prokrví a uvolní ztuhlé svaly ale také pozitivně působí na vnitřní orgány a stimulují činnost lymfatického systému (odplaví velké množství škodlivin z organismu). 

Na začátku procedury je provedena lehká masáž, poté následuje aplikace baněk na problematická místa.

Aromatická masáž

Aromatická masáž využívá léčebných sil éterických olejů. Jedná se o relaxační terapii pozitivně působí na nervovou soustavu a podporující činnost imunitního systému.

bottom of page